Hvis du vil dele din mening om noget, du har set eller læst i Magasinet Liv, med redaktionen og magasinets andre læsere, så send dit brev til Magasinet Liv, Strandboulevarden 130, 2100 København Ø, eller send en e-mail til liv@magasinetliv.dk.

Husk dit fulde navn og din afsenderadresse. Vi trykker ikke anonyme breve.

Magasinet Liv
Strandboulevarden 130
2100 København Ø
Danmark

Mail: liv@magasinetliv.dk

 

Redaktionen

Chefredaktør: Lea Østergaard Andersen, leaa@magasinetliv.dk
Redigerende og journalist: Louise Thorsted, louiset@magasinetliv.dk
Journalist: Karen Greve, kareng@magasinetliv.dk
Skønhedsredaktør og redigerende: Maria Rothmar, mariar@benjamin.dk
Art director: Camilla Rasmussen, camillar@magasinetliv.dk
Digital redaktør:
Line Dyrvig, lined@benjamin.dk

Direktør for Benjamin Media: Birgitte Raben
Adm direktør og ansvarshavende redaktør: Jesper Buchvald

Magasinet Liv udgives af
Bonnier Publications International AS
PB 543, 1141 Kolbotn, Norge
Ansvarshavende udgiver: Niels Jespersen

 

Kundeservice

Har du spørgsmål vedr. dit abonnement, kan du kontakte os på flere måder:

  • Ring til vores kundeservice på tlf. 39 10 30 71, vi sidder klar ved telefonen mandag til torsdag 9-17 og fredag 9-16. Du kan også ringe til vores automatiske døgnservice uden for åbningstiden. 
  • Besøg vores online kundeservice her kundeservice.nu, nemt og bekvemt. 
  • Skrive til os på ks@bonnier.dk - vi bestræber os på at svare inden 7 hverdage.


Husk at have dit abonnementsnummer klar ved alle henvendelser.

 

Seneste

Måske er du interesseret i...